INSTALATÉRSTVÍ ŠIMEK

Jsme rodinná firma s tradicí již od roku 1997. Zabývající  se instalatérskými pracemi v mnoha oblastech. 

Služby

Instalatérské práce

Zabýváme se instalatérskými pracemi v oblastech vody, topení, plynu, tepelných čerpadel (včetně zemních vrtů a zemní kolektorů) a centrálních vysavačů. 

Na montáže v terénu jsme plně vybavení novou vlastní dodávkou a nářadím všeho druhu. Díky tomu jsme schopni působit i mimo oblasti naší běžné působnosti (běžně realizujeme naše zakázky v oblasti Turnov, Liberec, Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou, Jičín a Praha. 

Voda

Zajistíme jak drobné instalatérské opravy starého vodovodního zařízení, tak i nové instalace vodovodního zařízení vč. dodání veškerých nutných komponentů (čerpadel, sanitárních materiálů…)

V naší nabídce naleznete zařízovací předměty Jika a vodovodní baterie Novaservis.

Pro svou práci využíváme kvalitní trubky a tvarovky značek Pipelife, Osma, Supersan, Viega.

 

Topení

Zajistíme jak drobné topenářské opravy starého topného systému, tak i nové instalace topného systému vč. instalace zdroje tepla (kotel, tepelné čerpadlo) a usazení radiátorů.

Zajistíme dodávku a montáž plynových kotlů Geminox nebo Intergas, které budou dobře pracovat se systémy odvodu spalin Brilon. 

Ať se rozhodne pro kvalitní radiátory značky Korado, nebo podlahové topení a úpravny vody IVAR CS, tak Vás již chlad trápit nebude.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou moderní a ekonomickou variantou vytápění a ohřevu vody v rodinném i bytovém domě. Tepelné čerpadlo lze instalovat jak do nového tak již existujícího objektu. 

Instalací tepelného čerpadla lze dosáhnout významných úspor na provoz objektu. Svým klientům dodáváme pouze kvalitní čerpadla Thermia, které do ČR dodává firma IVAR CS.

Plyn

Provádíme montáž a opravy domovních plynovodů vč. dodání veškerých nutných dokumentů. Dbáme na Vaší bezpečnost a

proto používáme na rozvody plynu fitinky a vícevrstvé trubky ALPEX-GAS od firmy IVAR CS.

zemní vrty a kolektory

Zemní vrty  v kombinaci se zemními kolektory jsou vhodným doplňkem k tepelnému čerpadlu a zajímavým zdrojem tepelné energie pro Váš dům.

Jejich realizací získáte rentabilní zdroj tepla, pomocí kterého snížíte náklady na vytápění. Doporučujeme kombinovat s tepelným čerpadlem Thermia.

Centrální vysavače

Dodáváme průmyslové vysavače jak do rodinných, tak komerčních objektů. 

Centrální vysavače Vás ušetří tahání vysavače po objektu. Dalšími nespornými výhodami centrálního vysavače je, že nevíří prach po místnosti, má nulový či minimální hluk a také je mnohem rychleji připraven k akci než mobilní či robotický vysavač. 

Naši dodavatelé